Fundamenty z termopłyty

Termopłyta, jest płytą fundamentową najwyższej jakości.
Czym się różni od zwykłej płyty?  Przede wszystkim grubością ocieplenia i tym, że  posadowione na niej domy, mogą uzyskać  najwyższą klasę energooszczędności.
Oprócz tego wykonana jest  bardzo starannie i dokładnie, a jej powierzchnia jest idealnie równa jak szlichta, tak, że inwestor bez zbędnych wylewek może kłaść na niej z powodzeniem panele czy kafelki. Przy jej budowie nie powstają też kosztowne odpady  tj. deski, gwoździe, zbędne pręty i zbrojenie, dlatego  plac budowy pozostaje czysty i uporządkowany. Każdy, kto w ten sposób zaczyna budowę już od początku realizacji uzyskuje czystość i schludność prowadzonej inwestycji. 
Osoby zdające sobie sprawę jak przebiega tradycyjna budowa zwykłego fundamentu, wybierają naszą technologię, ponieważ nie dość, że zaoszczędzają na kosztach, to zyskują  sporo czasu. Biorąc pod uwagę szybki montaż oraz to, że system produkowany jest w Polsce, cena płyty jest najniższa w Europie.

 

Share this post

O Nas

Specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowej budowie domów jednorodzinnych o nowoczesnej bryle i przy użyciu innowacyjnych materiałów budowlanych. Budujemy w dwóch standardach: deweloperskim i pod klucz.